صفحه اصلی بوکمارک های من
دانلود فیلم شنای پروانه با لینک مستقیم
دانلود سریال زخم کاری جواد عزتی
4.9

imdb

زبان: فارسی
سال انتشار: 1397
ساخت کشور: ایران ،
کارگردان: علیرضا رییسیان
مدت زمان: 90 دقیقه
رده سنی: به بالا
دانلود فیلم معکوس با کیفیت عالی و لینک مستقیم Reverse فیلم سینمایی ایرانی

دانلود فیلم معکوس با کیفیت عالی و لینک مستقیم Reverse فیلم سینمایی ایرانی. «معکوس» درباره یک مسابقه اتومبیل‌رانی غیرقانونی است.

درباره دانلود فیلم معکوس با لینک مستقیم

معکوس نخستین فیلم پولاد کیمیایی در مقام کارگردان به تهیه‌کنندگی پدرش مسعود کیمیایی محصول سال ۱۳۹۷ است این فیلم در بخش نگاه نو سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اکران شد. معکوس فیلمی اجتماعی است که لایه‌هایی از اکشن هم دارد……….. هنرمندان فیلم : بابک حمیدیان, شهرام حقیقت‌ دوست, لیلا زارع, علیرضا کمالی, اکبر زنجانپور, پروانه معصومی ،سیاوش طهمورث…

اطلاعات تکمیلی درباره معکوس با کیفیت عالی از وب سایت ایزی ببین

سالار (بابک حمیدیان) یک تعمیرکار سیار است که چندی پیش در تصادف رانندگی، همسرش کشته شده است. خانواده همسر او با شکایت از سالار و مقصر دانستن سالار در این تصادف، از او طلب دیه کرده اند و مدتی نیز سالار به این دلیل در زندان بوده است. پسر خردسال سالار نیز به همین دلیل نزد خانواده مادر بوده و سالار حق ملاقاتش را ندارد. سالار بعد از ملاقات با دوست قدیمی پدرش، رضا دردشتی (اکبر زنجانپور) از واقعیت هایی درباره گذشته پدر و مادرش مطلع می شود. از طرفی رضا دردشتی پیشنهاد میدهد تا با برگزاری یک مسابقه رالی زیرزمینی با پیمان (علیرضا کمالی) که یکی از شاگردان خود او بوده و اکنون به مال و اموال رسیده، مبلغ مورد نیاز برای دیه و راضی کردن خانواده همسر متوفی سالار را برای بازگرداندن فرزندش به او را فراهم کنند. در راه برگزاری مسابقه دوست سالار، سیامک (شهرام حقیقت دوست) و یکی از آشنایان رضا دردشتی، ندا (لیلا زارع) هم در کنار سالار خواهند بود.

ژانرها