صفحه اصلی بوکمارک های من
دانلود فیلم شنای پروانه با لینک مستقیم
دانلود سریال زخم کاری جواد عزتی
5.4

imdb

زبان: فارسی
سال انتشار: 1396
ساخت کشور: ایران ،
مدت زمان: 89 دقیقه
رده سنی: به بالا
دانلود فیلم مبارک با کیفیت عالی و لینک مستقیم The Mobarak فیلم سینمایی ایرانی

دانلود فیلم مبارک با کیفیت عالی و لینک مستقیم The Mobarak فیلم سینمایی ایرانی. پیرمردی به حرفه قصه گویی مشغول است و ابزار کارش، عروسک‌های شخصیت‌های شاهنامه است. گل پری (الناز شاکردوست) نوه پیرمرد قصه گو است که با جان گرفتن این عروسک ها زندگی اش تغییر می‌کند، اسی پلنگ (امیر رهبری) صاحب اسباب بازی فروشی به دستور اژدهاک عروسک‌های شاهنامه را میدزد و…

درباره دانلود فیلم مبارک با لینک مستقیم

مبارک اولین فیلم رئال انیمیشن ایرانی به کارگردان محمدرضا نجفی امامی و نویسندگی بهروز واثقی است که در سال ۱۳۹۳ ساخته و در ۱۳۹۵ اکران شد. نکته مهم جدا از شخصیت‌های عروسکی که به صورت انیمیشن ساخته شده، در این فیلم از حیوانات سینمایی به مربیگری امیر رهبری و فرزین برزگر استفاده شده‌است.  دانلود فیلم Mobarak محصول کشور ایران و در ژانر انیمیشن ، خانوادگی می‌باشد و به کارگردانی Mohammadreza Najafi در سال 1396 ساخته شده است. در فیلم مبارک بازیگرانی چون Amir Rahbari، الناز شاکردوست، Manuchehr Azari، Tooraj Nasr، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

اطلاعات تکمیلی درباره مبارک با کیفیت عالی از وب سایت ایزی ببین

داستان این فیلم در مورد پیرمردی است که به حرفه نقالی مشغول است و ابزار کارش، عروسک‌های شخصیت‌های شاهنامه است. گل پری (الناز شاکردوست) نوه پیرمرد نقال است که با جان گرفتن این عروسکها زندگی اش تغییر می‌کند، اسی پلنگ (امیر رهبری) صاحب اسباب بازی فروشی به دستور اژدهاک عروسک‌های شاهنامه را میدزد و داستان مهیجی آغاز می‌شود.

ژانرها