صفحه اصلی بوکمارک های من
دانلود فیلم شنای پروانه با لینک مستقیم
دانلود سریال زخم کاری جواد عزتی
6

imdb

زبان: فارسی
سال انتشار: 1390
ساخت کشور: ایران ،
کارگردان: آرش سنجابی
مدت زمان: 89 دقیقه
رده سنی: به بالا
دانلود فیلم آن آواز غمناک با کیفیت عالی و لینک مستقیم That sad song فیلم سینمایی ایرانی

دانلود فیلم آن آواز غمناک با کیفیت عالی و لینک مستقیم That sad song فیلم سینمایی ایرانی. دو دوست قدیمی که هر دو ازدواج کرده اند، وارد رابطه ای پنهانی با زنی دیگر هستند و در ادامه داستان دست به کاری می زنند که دردسر بزرگی را برایشان به وجود می آورد. نکته جالب توجه در این فیلم گریم خاص شاهرخ استخری بوده که چند سالی پیر شده است.

درباره دانلود فیلم آن آواز غمناک با لینک مستقیم

فیلم سینمایی آن آواز غمناک به‌کارگردانی آرش سنجابی در 6 سال پیش یعنی سال 1393 در گونه درام تولید شده است. آن آواز غمناک که اولین فیلم آرش سنجابی محسوب می‌شود و توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره 4.6 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم آن آواز غمناک را اثری کم‌ارزش، کم‌کیفیت و نه‌چندان مهم ارزیابی می‌کنند. اسماعیل کردی تهیه‌کننده آن آواز غمناک این فیلم را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است. آن آواز غمناک در تاریخ 1396/08/01 پخش خود را در سینما آغاز کرد……… هنرمندان فیلم : جواد عزتى, تینا آخوندتبار, چکامه چمن ماه, کیمیا بابائیان, مهدی محرابی, مهدى الیاسى, سوشا مکانى, هادی ساعی, آیدا کیخایى, شاهرخ استخری

اطلاعات تکمیلی درباره آن آواز غمناک با کیفیت عالی از وب سایت ایزی ببین

دو دوست قدیمی که هر دو ازدواج کرده اند، وارد رابطه ای پنهانی با زنی دیگر هستند و در ادامه داستان دست به کاری می زنند که دردسر بزرگی را برایشان به وجود می آورد. نکته جالب توجه در این فیلم گریم خاص شاهرخ استخری بوده که چند سالی پیر شده است.

ژانرها