صفحه اصلی بوکمارک های من
دانلود فیلم شنای پروانه با لینک مستقیم
دانلود سریال زخم کاری جواد عزتی
5

imdb

ژانر: انیمیشن ، تاریخی ،
زبان: فارسی
سال انتشار: 1396
ساخت کشور: ایران ،
کارگردان: کانوش دالوند
بازیگران: کانوش دالوند ،
مدت زمان: 90 دقیقه
رده سنی: به بالا
دانلود انیمیشن ناسور با کیفیت عالی و لینک مستقیم nasoor فیلم سینمایی ایرانی

دانلود انیمیشن ناسور با کیفیت عالی و لینک مستقیم nasoor فیلم سینمایی ایرانی. روایت زندگی عبیدالله بن حر جعفی یکی از اهالی کوفه است که از حسین بن علی دعوت کرده تا به کوفه بیاید و زمانی که می‌شنود سپاه به کوفه نزدیک شده‌است، از این شهر خارج می‌شود تا با حسین روبرو نشود، اما ناگهانی با او روبرو شده و مجبور می‌شود تا دست رد به سینه حسین بزند. از سوی دیگر نیز واقعه کربلا بخش اعظمی از داستان «ناسور» را در بر می‌گیرد.

درباره دانلود انیمیشن ناسور با لینک مستقیم

ناسور نام یک انیمیشن ایرانی از نبرد کربلا می‌باشد که به کارگردانی کیانوش دالوند که در ایران تولید شده‌است و محصول استودیو انیمیشن آریا (برادران دالوند) می باشد و انیمیشن برگزیده جشنواره نجف است. فیلم سینمایی «ناسور» به تهیه کنندگی مشترک محمدحسین قاسمی و داریوش دالوند تهیه و تولید شده است. هم اکنون شما میتوانید این انیمیشن زیبا را به صورت کامل و با لینک مستقیم از سایت دوستی ها به رایگان دانلود کنید.

اطلاعات تکمیلی درباره انیمیشن ناسور با کیفیت عالی از وب سایت ایزی ببین

روایت زندگی عبیدالله بن حر جعفی یکی از اهالی کوفه است که از حسین بن علی دعوت کرده تا به کوفه بیاید و زمانی که می‌شنود سپاه به کوفه نزدیک شده‌است، از این شهر خارج می‌شود تا با حسین روبرو نشود، اما ناگهانی با او روبرو شده و مجبور می‌شود تا دست رد به سینه حسین بزند. از سوی دیگر نیز واقعه کربلا بخش اعظمی از داستان «ناسور» را در بر می‌گیرد.داستان در واقع از زمانی آغاز می شود(پس از نبردکربلا)که قیس بن مالک عبیدالله بن حر جعفی به همراه یک نفر از سپاه یزید را دستگیر می کند و انان ماجرای خودشان و پشیمانیشان را تعریف می کنند.

ژانرها