صفحه اصلی دانلود فیلم هندی دانلود انیمیشن دانلود فیلم اکشن دانلود فیلم کمدی
7

imdb

ژانر: اکشن ، انیمیشن ،
زبان: فارسی
سال انتشار: 2011
ساخت کشور: ژاپن ،
بازیگران: Fred Tatasciore ، Kari Wahlgren ، Mick Wingert ،
مدت زمان: 55 دقیقه
رده سنی: به بالا
دانلود انیمیشن سریالی پاندای کونگ فو کار – افسانه های شگفت انگیز با دوبله فارسی انیمیشن Kung Fu Panda Legends of Awesomeness با لینک مستقیم

دانلود انیمیشن سریالی پاندای کونگ فو کار – افسانه های شگفت انگیز با دوبله فارسی انیمیشن Kung Fu Panda Legends of Awesomeness با لینک مستقیم و با 2 کیفیت عالی و مختلف به صورت کاملا رایگان در انتهای همین صفحه برای شما همراهان عزیز و همیشگی وب سایت تخصصی فیلم و سریال ایزی ببین. ماجراهای پاندایی به نام پو را روایت می کند که بعد از رسیدن به مقام جنگجوی اژدها، وظایف بسیاری را برای محافظت از قصر یشم پیدا کرده است. حال او آموزش های خودش را پیگیری می کند و با نبرد علیه دشمنان جایگاه خودش را در بین گروه پنج آتشین مستحکم تر می کند.

دانلود انیمیشن سریالی پاندای کونگ فو کار – افسانه های شگفت انگیز فصل 1 تا 3 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

ماجراهای پاندایی به نام پو را روایت می کند که بعد از رسیدن به مقام جنگجوی اژدها، وظایف بسیاری را برای محافظت از قصر یشم پیدا کرده است. حال او آموزش های خودش را پیگیری می کند و با نبرد علیه دشمنان جایگاه خودش را در بین گروه پنج آتشین مستحکم تر می کند. او آموزش می بینید، می جنگد، حرف می زند و البته بازهم حرف می زند. او جدیدترین قهرمان شهر محسوب می شود و فقط به دنبال خوش گذرانی و شوخی با افراد قصر یشم است. او مسئولیت های جدیدی دارد، اما هیچگاه از بازی و گشت و گذار با دوستان خود دست برنمی دارد و هرطور که شده قصد دارد زندگی خوبی در شهر داشته باشد.

دانلود انیمیشن Kung Fu Panda Legends of Awesomeness 2011-2016 با دوبله فارسی و لینک مستقیم

برخی از قسمت های انیمیشن Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness حالت جدی تری دارند و ماجراهایشان گاهی به سه قسمت هم می کشد. اما اکثر قسمت های این سریال در همان یک قسمت کوتاه به سرانجام می رسد و تنها قرار است ماجرای شیرین و خنده دار پو را با دیگر افراد شهر نظاره گر باشیم. در این میان آثای شیفو، ببری، میمون، آقای لک لک، افعی و مانتیس نزدیک ارتباط را با پو برقرار می کنند و همواره از دست دردسرهای وی آسی هستند. گاهی اوقات آنها دل پو را می شکنند و پو مجبور است برای اثبات خودش دست به نجات و حل دردسرهایی شود که البته خودش باعث شان بوده است. این روند بسیار جذاب است و حتی اگر در ریتم داستان سرایی ساده هم که باشد، طرفدارانش را راضی می کند…برای دانلود انیمیشن گیسو‌کمند اینجا کلیک-نمایید.

ژانرها