صفحه اصلی دانلود فیلم هندی دانلود انیمیشن دانلود فیلم اکشن دانلود فیلم کمدی

imdb

ژانر: اکشن ، جنگی ، درام ،
زبان: انگلیسی
سال انتشار: 2024
ساخت کشور: آمریکا ، انگلستان ، ترکیه ،
کارگردان: Guy ritchie
بازیگران: Alan Ritchson ، Alex Pettyfer ، Henry Cavill ،
مدت زمان: 120 دقیقه
دانلود فیلم وزارت جنگ غیر قانونی  The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 زبان اصلی

درباره فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare – وزارت جنگ غیر قانونی 2024

وزارت جنگ غیر قانونی فیلمی بسیار خوش ساخت با بازی Henry Cavill , Alan Ritchson , Alex Pettyfer و کارگردانی Guy Ritchie در ژانر اکشن, درام, جنگی می‌باشد. فیلم وزارت جنگ غیر قانونی – The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 که در سال 2024 ساخته شده است توانسته است امتیاز 7.10 از سایت IMDB و همچنین کسب … درصد از روتن تومیتوز را کسب نماید. برای دانلود فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare – وزارت جنگ غیر قانونی 2024 می‌توانید به سادگی با انتخاب کیفیت و نسخه مناسب خود از باکس دانلود پایین صفحه اقدام کنید. همچنین زیرنویس قیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare ، وزارت جنگ غیر قانونی هماهنگ شده با هر نسخه برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.

داستان فیلم وزارت جنگ غیر قانونی 2024

داستان فیلم به عملیات ویژهای در جریان جنگ جهانی دوم میپردازد. این عملیات توسط یک سازمان مخفی بریتانیایی به نام وزارت جنگ غیرقانونی برای انجام جاسوسی و خرابکاری در اروپای اشغال شده توسط نازیها برگزار میشود. تیمی از افراد با استعداد و سرکش توسط نخست وزیر وینستون چرچیل جمعآوری میشود تا این عملیات را انجام دهند و…

تماشای آنلاین فیلم وزارت جنگ غیر قانونی ، The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024

ایزی ببینهمچنین امکان نمایش آنلاین فیلم وزارت جنگ غیر قانونی ، The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 در انواع کیفیت های 360-720-1080-bluray و به همراه زیرنویس فارسی هماهنگ شده را فراهم نموده تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نیم بها به تماشای این فیلم بسیار جذاب بنشینید.

مشاهده آنلاین فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare ، وزارت جنگ غیر قانونی 2024 با ترافیک نیم بها

همچنین با مشاهده آنلاین فیلم و سریال در سایت ایزی ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare ، وزارت جنگ غیر قانونی در اختیار شما قرار داده شده است، این مزیت را هم دارید که حجم اینترنت مصرفی شما با مشاهده هر فیلم و سریالی نصف شده و هزینه کمتری پرداخت می‌نمایید.

دانلود فیلم و زیرنویس The Ministry of Ungentlemanly Warfare – وزارت جنگ غیر قانونی 2024 با لینک مستقیم

تیم ایزی ببین با بررسی تمامی زیرتویس ها، بهترین زیرنویس فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare – وزارت جنگ غیر قانونی 2024 را که هم از لحاظ روان بودن ترجمه و هم از لحاظ هماهنگی با فیلم بسیار مناسب می‌باشد را در اختیار شما عزیزات قرار داده است و برای دریافت آن کافی است به باکس دانلود فیلم وزارت جنگ غیر قانونی 2024 مراجعه نمایید. همچنین شما میتوانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده به فیلم مشاهده نمایید.

دانلود فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare 2024 با زیرنویس چسببیده

تفاوت این نسخه با نسخه عادی این است که دیگر شما نیاز به دانلود فیلم و زیرنویس The Ministry of Ungentlemanly Warfare به صورت مجزا ندارید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس به صورت اتوماتیک بر روی فیلم قرار داده شده است. شما با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین فیلم وزارت جنگ غیر قانونی 2024 میتوانید از این قابلیت استفاده نمایید.

ژانرها