صفحه اصلی دانلود فیلم هندی دانلود انیمیشن دانلود فیلم اکشن دانلود فیلم کمدی

imdb

زبان: انگلیسی
سال انتشار: 2018
ساخت کشور: آمریکا ،
کارگردان: Caleb J. Phillips
بازیگران: Josh Schell ، Nick Tag ، Teagan Rose ،
مدت زمان: 15 دقیقه
دانلود فیلم طرف دیگر جعبه Other Side of the Box 2018 زیرنویس فارسی چسبیده

درباره فیلم طرف دیگر جعبه ، Other Side of the Box

Other Side of the Box – طرف دیگر جعبه 2018 فیلمی بسیار خوش ساخت با بازی Nick Tag , Teagan Rose , Josh Schell و کارگردانی Caleb J. Phillips در ژانر داستان کوتاه, ترسناک, دلهره آور می‌باشد. فیلم Other Side of the Box ، طرف دیگر جعبه 2018 که در سال 2018 ساخته شده است توانسته است امتیاز 7.30 از سایت IMDB و همچنین کسب … درصد از روتن تومیتوز را کسب نماید. برای دانلود فیلم Other Side of the Box می‌توانید به سادگی با انتخاب کیفیت و نسخه مناسب خود از باکس دانلود پایین صفحه اقدام کنید. همچنین زیرنویس قیلم Other Side of the Box هماهنگ شده با هر نسخه برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.

داستان فیلم طرف دیگر جعبه ، Other Side of the Box

زوجی از یک دوست قدیمی بسته ای مرموز دریافت می کنند.

تماشای آنلاین فیلم طرف دیگر جعبه – Other Side of the Box 2018

ایزی ببینهمچنین امکان نمایش آنلاین فیلم طرف دیگر جعبه در انواع کیفیت های 360-720-1080-bluray و به همراه زیرنویس فارسی هماهنگ شده را فراهم نموده تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نیم بها به تماشای این فیلم بسیار جذاب بنشینید.

مشاهده آنلاین فیلم Other Side of the Box ، طرف دیگر جعبه با ترافیک نیم بها

همچنین با مشاهده آنلاین فیلم و سریال در سایت ایزی ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Other Side of the Box – طرف دیگر جعبه 2018 در اختیار شما قرار داده شده است، این مزیت را هم دارید که حجم اینترنت مصرفی شما با مشاهده هر فیلم و سریالی نصف شده و هزینه کمتری پرداخت می‌نمایید.

دانلود فیلم و زیرنویس طرف دیگر جعبه ، Other Side of the Box با لینک مستقیم

تیم ایزی ببین با بررسی تمامی زیرتویس ها، بهترین زیرنویس فیلم طرف دیگر جعبه ، Other Side of the Box را که هم از لحاظ روان بودن ترجمه و هم از لحاظ هماهنگی با فیلم بسیار مناسب می‌باشد را در اختیار شما عزیزات قرار داده است و برای دریافت آن کافی است به باکس دانلود فیلم طرف دیگر جعبه ، Other Side of the Box 2018 مراجعه نمایید. همچنین شما میتوانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده به فیلم مشاهده نمایید.

دانلود فیلم طرف دیگر جعبه – Other Side of the Box 2018 با زیرنویس چسببیده

تفاوت این نسخه با نسخه عادی این است که دیگر شما نیاز به دانلود فیلم و زیرنویس Other Side of the Box 2018 به صورت مجزا ندارید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس به صورت اتوماتیک بر روی فیلم قرار داده شده است. شما با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین فیلم طرف دیگر جعبه میتوانید از این قابلیت استفاده نمایید.

ژانرها